Recenze

Recenze

 

Paní magistra Chytilová je velmi příjemná a vnímavá terapeutka. Terapii u ní jsem prodělala před třemi lety z důvodu depresí. Začátky byly pro mne velmi náročné, kdy  brzy terapie přešla k vyhledání a léčení větších či menších traumat z dětství, ale o to rychleji mi to pomohlo. K léčení mi dopomohly i knihy a webové stránky, na které mě p. magistra nasměrovala a absolvování doporučeného procesu Cesty (tehdy ještě u jiné terapeutky). Nyní se u ní aktuálně léčím znovu (z důvodu náročné životní situace se mi deprese vrátily), pomáhá mi při řešení vztahových problémů a mých duševních stavů jednak terapií a jednak procesem Cesty. Pro mne je úplně skvělá v dovednosti odblokování potlačených emocí. Na rozdíl od minulých zkušeností s jiným terapeutem jde p. Chytilová rovnou k jádru věci, což zpočátku je možná bolestné, ale o to účinnější. Pro lidi, kteří si nechtějí pouze „povídat“, ale skutečně pochopit a vyléčit svoje vnitřní ať už uvědomované nebo neuvědomované problémy tuto terapii vřele doporučuji.


Chtěl bych paní doktorce poděkovat za doprovod při individuální psychoterapii Cesta. Podařilo se mi objevit a rozmotat nemálo uzlů na duši. Vnímám pozitivní dopad na můj osobní i profesní život.


Kvůli mým přetrvávajícím psychickým problémům jsem od známých dostal doporučení na terapii s názvem „Cesta“. Bylo mi to povědomé z doslechu, ale nevěděl jsem, do čeho přesně jdu, takže jsem neměl vysoká očekávání. Musím ale přiznat, že terapie je jedna z pár věcí, které mi pomohly usměrnit můj život k lepšímu. S asistencí paní psycholožky se mi povedlo najít většinu příčin (nebo možná i všechny) mých špatných psychických stavů, ale hlavně, převzít nad nimi kontrolu. Já můžu jen doporučit:)